Uzakdoğu Tur Kampanyaları

Müşteri İlişkileri       Faydalı Bilgiler       Banka Hesap Bilgileri       Bize Ulaşın


İnsan Kaynakları       Güvenlik ve Gizlilik       Site Kullanım Şartları       Künye

Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.

Tatilindeks.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Excess Turizm’e aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından Tatilindeks.com  sorumlu tutulmaz. Otel kategorileri ve yıldız sayıları T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir. Tesislerin değiştirdikleri, arttırdıkları ya da azalttıkları yıldız sayıları yine bakanlık tarafından kontrol edilir. Tatilindeks.com’ daki otellere ait belirtilen yıldız sayılarının ve diğer derecelendirmelerin bilgisi tavsiye ötesine geçmemektedir. Tatilindeks.com bu bilgilendirmeden dolayı sorumlu tutulamaz. Tatilindeks.com kendisine bildirilmeyen içerik ve değişikliklerinden sorumlu değildir. Önemli konularda ofislerimizden bilgi edininiz.  

© 2012 Tatilindeks.com | Ekses Tur Turizm Ltd. Şti. - Belge No: A-3936 | Tüm Hakları Saklıdır.

......................................................................................................................................................................................................................................................

Tel : 0 (212) 632 31 13
Acil: 0 (532) 432 39 38

A-3936

...............................................................................................................................................................................................................................................................

Sitemap

Tabiata | Doğa Tatili | Doğa Turları | Alternatif Tatil | Outdoor Etkinlik Yönetimi

Daha çok seçenek ve daha güncel bilgi için yeni web sitemiz

TABİATA.COM

TESİS BİLGİLERİ

ARTVİN BORÇKA DOĞA TATİLİ , ARTVİN BORÇKA KARAGÖL , ARTVİN BORÇKA KARAGÖL KONAKLAMA , ARTVİN BORÇKA KARAGÖL KALACAK YER

BANKA HESAP BİLGİLERİ

0 (212) 632 31 13

BİLGİ ve REZERVASYON


TESİS PROFİLİ:  Doğu Karadeniz’in muhteşem doğasında milli park içinde, çok zengin bitki örtüsüne ve yaban hayata ev sahipliği yapan, göz alıcı ve etkileyici bir gölün kenarında, tamamen doğayla iç içe olabileceğiniz büyüleyici bir atmosfer.

Göl, 16 yy başlarında klaskur yaylasından heyelan kayması sonucu oluşmuştur. Rakım 1550M. dir. Gölün etrafi ladin, kayın, gürgen ağaçları ağırlıkla mevcuttur. Endemik türler bakımından çok zengin bitki örtüsüne sahiptir. Göl, 95 dönüm olup derinliği 25 M. dir. Gölün etrafı 2450 M. olup patika yol mevcuttur. Tabiat parkı yaban hayvanlar bakımından da çok zengin olup boz ayı, kurt, vaşak, çakal, tilki, ceylan, yaban keçisi, porsuk, sincap gib bir çok irili ufak hayvan çeşitlerini barındırır. Gölde kırmızı pullu alabalıkta mevcuttur. Bölge doğanın her rengini barındırmaktadır.

Pansiyon, 1972 yılında Orman Muhafaza memurları için yapılmıştır. 2002 yılında alan milli park ilan edilip eko turlara hizmet için tahsis edilmiştir. 8 odalı 22 yataklıdır. İşletme hakkı bölgenin Doğa Koruma ve Tanıtma Derneğine aittir. Konumu göle sıfırdır. Pansiyonun yatak kapasitesi sınırlı olduğundan mutlaka önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Tesiste alabalık ve yöresel yemekler bulunmaktadır. Kahvaltı menüsünün tamamı yöreseldir. Mosnara, Alabalık, Lahana Sarması, Lobiya, Silor gibi yöresel yemeklerimiz servis edilmektedir.


AKTİVİTELER:  Doğal İçinde Güzel Konum, Doğa Yürüyüşleri, Gölde Sandal Sefası


TESİS OLANAKLARI:  Dağ Manzarası, Restoran, Bahçe, Göl Kenarı


ODA ÖZELLİKLERİ:  Odalar Sade Döşenmiştir. Temizliği Dışında Bir Özelliği Yoktur. Duş&WC Ortak Kullanımlıdır.


YİYECEK-İÇECEK HİZMETLERİ:  Restoran vardır. Kahvaltıda Yöresel Yayla Ürünleri Sunulur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Yöresel Yemekler Sunulmaktadır.


ADRES:  Atanoğlu Köyü, Borçka / Artvin


KONUM ve ULAŞIM:  Tesis Göl Kenarındadır. Borçka’ya mesafesi 25 km. dir. Bu yolun 20 km. lik kısmı asfalt, 5 km. lik kısmı stabilize yoldur. Trabzon Havalimanı’na yaklaşık 4 saat, Batum Havaalanı’na 1,5 saat uzaklıktadır.


MESAFELER: Borçka: 25 km. , Artvin: 55 km. , Trabzon Havaalanı: 225 km.


DİĞER BİLGİLER:  Kredi Kartı Geçerli Değildir. Evcil Hayvan Kabul Edilmez. Tesis Yaz Döneminde Açıktır. Rezervasyon Kesinleştirmek İçin Konaklama Ücreti Ödenmelidir.

* Detaylı Ulaşım ve İletişim Bilgileri Rezervasyon Kesinleştirmesi Ardından Rezervasyon Makbuzu ve Ekleri ile Birlikte Misafirlerimize Gönderilir.

* Yapılabilecek İndirimler Web Sitemizdeki Fiyatlara Yansıtılmaktadır. Lütfen Pazarlık Teklif Etmeyiniz.

* Bahsi Geçen Olanak ve Hizmetler Tesis veya Yakın Çevresindedir. Bu Olanak ve Hizmetlerin Bazısı Ücretli, Bazısı Ücretsizdir.


FİYAT BİLGİLERİ ve REZERVASYON


2011 FİYAT BİLGİSİ


Yarım Pansiyon Kişi Başı: 70 TL.


Tam Pansiyon Kişi Başı: 85 TL.


* Fiyat açıklamaları için “Diğer Bilgilere” bakınız.
ARTVİN BORÇKA DOĞA TURİZM TESİSİ -1-

70 TL.

‘den Başlayan Fiyatlarla

Tesis Kodu: 1025

Rize-Pokut Yaylası     Artvin-Borçka


TALEP FORMU


Listen to audio CAPTCHA

Artvin Borçka , Ülkemizin zengin coğrafyası ve doğal potansiyeli, Artvin Borçka doğa turizmi türleri açısından büyük bir şanstır, , Artvin Borçka Karagöl , ancak bilinçsizce davranılması sonucunda, hızla çevre değerlerinin bozulması da kaçınılmaz olacaktır. Bu potansiyel tehlikeyi acilen görüp, Artvin Borçka Konaklama , doğa içinde yapılan tüm turizm türlerinde çevreyle barışık tarz ve yöntemleri benimsemeliyiz.  Artvin Borçka Pansiyon ,Doğa ile uyumlu turizm, Türkiye'de yeni tanınan bir etkinlik ve maalesef, resmi kurumlar bu turizm türünün sürdürülebilmesi için, gerekli düzenlemeleri yapmış değiller.  Artvin Borçka Kalacak Yer , Bu konuda ilgili bakanlıkların

( Turizm, Orman, Çevre, Kültür ) acilen koordineli bir çalışmayla, Artvin Borçka Pansiyonları ,ortak ve kesin kurallar ve gerekli yerde cezalar saptamaları, dağ ve doğa rehberliği için sertifikasyon programları geliştirip uygulamaya koymaları, doğa ile uyumlu turizm bölgeleri ve rotaları saptanması,  Artvin Borçka Tatil ,en öncelikli önlemlerdir. Artvin Borçka Konaklama , Bunlarla paralel olarak ve daha uzun bir süreç boyunca da, Artvin Borçka Bilgi , hem turizm profesyonellerinin, hem de bölge halklarının,  Artvin Borçka Rehberi doğa ile uyumlu turizm konusunda bilinçlendirilmeleri ve eğitilmeleri gelmelidir., Artvin Borçka Nasıl Gidilir ,  Gezilen veya kamp yapılan yerlerde belirlenmiş gezi rotaları varsa, bunlara kesinlikle uymak,Artvin Borçka Kamp , Artvin Borçka Karagöl Pansiyon , Artvin Borçka Küçük Otel , Artvin Borçka Konaklama Tesisleri , Artvin Borçka Sıra Dışı Bir Tatil , Artvin Borçka Yaz Tatili , Artvin Borçka Ucuz Konaklama , Artvin Borçka Küçük Oteller , Artvin Borçkada Ne Yapılır , Artvin Borçka Konaklama Rehberi , Artvin Borçka Alternatif Tatil  tecrübeli doğa rehberinin uyarı ve yol göstericiliğine uymak önemlidir. Artvin Borçka Pansiyon Rehberi Gezilen yerlerde flora ve faunaya asgari zarar verecek şekilde hareket etmek gerekir.  Artvin Borçka Butik Otel Gezi faaliyeti sırasında çevreye hiçbir şekilde atık bırakmamak, doğada silinemeyecek izler bırakmamak gerekir.  Artvin Borçka Tatili ,Özellikle nesli tehlikede bulunan hayvanların bulunduğu bölgelerde gürültü vb. kirlilik yaratmamak önemlidir.

Artvin Borçka Ulaşım , Artvin Borçka Doğada Tatil , Artvin Borçka Ekolojik Tatil , Artvin Borçka Ekonomik Tatil , Artvin Borçka Ucuz Tatil  

TÜM ARTVİN TESİSLERİNE BAK